صفحه اصلی   ورود کاربران   چاپ صفحه  
امـروز : جمعه 31 شهریور 96


مدارک و فرمهای مورد نیاز
مدارک مورد نیاز
1- اصل و کپی از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل در آن قید شده باشد.
تبصره1- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد می باشند و حداکثر تا تاریخ 1396/6/31 فارغ التحصیل خواهند شد، بایستی اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل مطابق فرم ضمیمه مندرج در صفحه شماره 42 دفترچه شماره یک راهنمای شرکت در آزمون مذکور را تحویل نمایند.
تبصره2- فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد پیوسته و دکترای حرفه ای تنها مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای کافی می باشد.
تبصره3- معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندج در بند 1 نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
2- اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی
3- اصل و کپی کارت نظام وظیفه: مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با وجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه شماره 3 دفترچه شماره یک راهنمای شرکت در آزمون مذکور را مشخص نماید.
4- اصل و کپی گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد: برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.
5- مدرکی که نشان دهنده وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران باشد: برای آن دسته از داوطلبانی که از این سهمیه ها استفاده نموده اند.
6- اصل  فیش واریزی به مبلغ   1000000  ریال (یک صد هزار تومان) به حساب شماره   2177323970006 بانک ملی به نام وزارت امور اقتصاد و دارائی - درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهید باهنر کرمان.
7- اصل و کپی کلیه سوابق آموزشی بر اساس دفترچه راهنمای آزمون جهت استفاده از امتیازات مربوطه.
8- اصل و کپی کلیه سوابق پژوهشی بر اساس دفترچه راهنمای آزمون جهت استفاده از امتیازات مربوطه.
9- دانلود و تکمیل فرم شماره 1.


توجه: داوطلبان گرامی بایستی در تاریخ تعیین شده مصاحبه توسط سازمان سنجش و در ساعات اداری به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه واقع در طبقه هم کف کنار درب ورودی ساختمان J مراجعه وپس از دریافت معرفی نامه با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به محل آزمون واقع در دانشکده های مربوطه مراجعه فرمایند.


فرم های مورد نیاز
فرم شماره 1: (فایل WORD)
فرم شماره 2 (اطلاعات و جداول امتیازدهی آزمون) (فایل WORD)
فرم شماره 3 (جهت استفاده مصاحبه کنندگان) (فایل WORD)

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه شهید باهنر کرمان مي باشد.